: 09135600165

درباره ما

درباره رز نور نقش جهان

شرکت رزنور یکی ازفعالان حوزه صنعت برق و روشنایی کشور به شمار می رود که در سال 1390 با هدف حضوری قدرتمند و تاثیر گذار در بازار نور پردازی صنعتی و روشنایی کشور آغاز به کار کرد .

این مجموعه با توجه به اهداف کوتاه مدت و بلند مدت خود توانست در کوتاه ترین زمان ممکن خود را در زمره بزرگان این صنعت در کشور قرار دهد .

 

این شرکت، برنامه ريزي و پاسخگویی به نیازهای گوناگون

 “صنعت روشنایی” را در راس فعالیت های خود قرار داده و با تکیه بر توانایی های خود توانسته است جایگاه برتری را در این صنعت در کشور کسب نماید. شرکت رزنور رابطه ميان روشنايي وصنعت را در حرفه خود به کار گرفته است.

رشد روزافزون فناوری های نوین در صنعت روشنایی در مقیاس جهانی ایجاب می کند که همزمان با بهره گیری از این فناوری ها، در مسیر دستیابی به تحقیق و توسعه کارآمد، تربیت نیروی انسانی با نگرش کاربردی و تخصصی مربوطه گام برداریم. از این رو در شرکت رزنور، با در نظر گرفتن رسالت و ماموریت موضوعات کلیدی و دانش بنیان در حوزه تحقیق و توسعه روشنایی صنعتی نشانه گیری کرده است .

امید است فعالیت های این شرکت با نیرو های متخصص جوان و فعالیت های شبانه روزی موجب ارتقای دانش روشنایی، ایجاد ارتباط سازمان یافته با قشر دانشجو حمایت از طراحان روشنایی و نورپردازی های صنعتی و ایجاد فرصت برای خلق ایده های ناب ایرانی در صنعت نور و روشنایی گردد.